Translate

wtorek, 14 września 2010

Jak to dobrze....

Jak to dobrze,że mamy pasje;)Bez nich,nasze życie nie miało by smaku...nie ma znaczenia co jest dla nas pasją, dla jednego sztuka,dla innego taniec,ktoś znajdzie pasję w sporcie,inny w zbieraniu znaczków:) Małe, czy wielkie , przynoszą radość,nadają smaku,każdemu z naszych dni.Jedna z wielu jakie mam jest...zbieranie dawnych przedmiotów. Uwielbiam wyobrażać sobie gdzie te rzeczy dawniej mieszkały,czego były świadkiem,co słyszały,każdy z tych przedmiotów,nie jedno by opowiedział. Za tymi rzeczami stoją losy ludzkie,radości,dramaty,więc warto zachować je dla innych...Dzis tylko kilka słów,po pracowitym bardzo dniu,juz tylko marzę o śnie...zdiecia w Miejscu na ziemi:)pięknych snów życzę:)

8 komentarzy:

 1. Witaj !!!
  Przepraszam że nie w temacie wpisu ale Twój kontakt z profilu ni jak nie chce mi się otworzyć, chciałabym przesłać Ci zdjęcia i jeżeli masz ochotę je zobaczyć proszę o adres mailowy. Pozdrawiam Patti.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pasja ! Jakie musi byc ubogie życie, gdy jej nie ma.
  Radosnego dnia Bellisimo

  OdpowiedzUsuń
 3. Pasja tworzenia pomaga zapomnieć o trudach dnia codziennego. Jest dla mnie siłą napędową;))Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, zycie z pasja jest o wiele bogatsze.
  Sciskam

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe skarby posiadasz...każdy przedmiot, otulony jest jak widzę nutką sentymentalną...to ciekawa pasja zbierać stare i tajemnicze przedmioty ~~ Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Bez pasji byłoby absolutnie nudno i jakże ubogo:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Święta racja! Zawsze twierdziłam, że jak człowiek nie ma pasji i się nudzi, to zaraz mu głupoty przychodzą do głowy! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń