Translate

niedziela, 2 marca 2014

Co za historia!!

Pierwszy raz , tak naprawdę, doceniłam dziś  świat internetu. Jestem fanką wszystkiego co stare, dawne, zbieram, czytam dużo na te tematy.Poczynając od historii poważnych jak i mniej istotnych.. W moim kręgu zainteresowań, są też stare pocztówki.Od lat znam kartki z dziewczynką, znaną na całym świecie. Parę lat temu dowiedziałam się ,że jej losy były bardzo tragiczne..przedwczesna śmierć z rąk psychopaty. Aż do dziś....Dziś wpadłam na pomysł aby zamieścić jej zdjęcie i kartę wykonaną przez moją osobę i rozesłać ją, z pytaniem., czy ktoś zna imię, nazwisko, tego dziecka, jej losy. Nie minęło wiele czasu, gdy..odezwała się pani z Niemiec,zupełnie obca osoba! I już teraz wiem, że dziewczynka miała na imię Greta,jej siostra Hana...że dożyla w szczęściu i zdrowiu do 1983 roku,umarła mając 81 lat. Cóż tu ukrywać..Jestem wzruszona i szczęśliwa!Kiedyś gdy nie było internetu, nie mieliśmy takiej możliwości, aby informacje tak szybko do nas docierały i nie bylo sposobu,aby poznać ludzi z całego Świata:) Więc, nie jest tak zle z tym internetem:):) Przydaje się:)

3 komentarze:

  1. Zgadzam sie, ze dzieki internetowi mozemy lepiej poglebiac nasze zaintersowania I dowiedziec sie , o tym co nas interesuje:) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajnie tak móc szybko poznać przeszłość... i tafić na własciwy ślad !

    OdpowiedzUsuń
  3. Oj tak dzięki internetowi można dużo zdziałać mam na myśli same dobre sprawy :)A ta dziewczyna ze zdjęcia podobna jest do jednej uczestniczki,która śpiewała w The Voice of Poland w poprzedniej edycji ale nie pamiętam jak się nazywała,miała piękne, rude włosy.Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń