Translate

sobota, 1 stycznia 2011

Przyszedł...


 Przyszedł Nowy Roczek....jak każdy i ja zastanawiam się,co mi przyniesie:)chciała bym....ale nie powiem...może wtedy będzie łaskawy i to czego chce się stanie??Dziwne...kiedy sięgam pamiecią...zawsze moje marzenia się spełniały....ALE ..musiałam na to czekać.Czasem miesiące,czasem lata:):)czasem te marzenia spełniały się zaskakująco dla mnie,niespodziewane,kiedy juz myślałam że jednak  nie da się:):):)W tym natłoku dobrych spraw były i..bardzo przykre,tak jak u każdego.Teraz z perspektywy czasu..mogę napisać,że wyszłam z nich silniejsza i...nie myślałam,ze ze mnie taka wielka wojowniczka:):)a jednak....:):)czyli stare przysłowie mówi prawdę..CO NAS itd:):):Zastanawiam się, co tak naprawdę kieruje naszym losem?Czy  jest to po prostu zbieg okoliczności?czy nasz los i zdarzenia sa zapisane i już przewidziane?....cieżkie pytanie i trudna odpowiedz.


Jedno marzenie..spełnilo się cudownie....związane jest z moją córką i jej wspanialym zawodem:):)dla mnie film,kino,teatr to...nieustajaca magia):)każdy rok przynosi nowe filmy tak bardzo zaskąkujace tematyką,sposobem wykonania.niech nadal to trwa:)Teraz mamy 3D...a za chwilę pewnie równie coś zaskakującego:):)Kiedy siadam przed ekranem w kinie..lub odsłania się kurtyna w  teatrze....realny Świat przestaje istniec-bywa że to co widzę,jest tak wspaniałe,że chciała bym,aby trwało i trwało:)

Skończył się bal...i piekne widowisko na Krakowskim Rynku....i znów pełni ufności w dobre jutro:):):)wchodzimy w Nowy Rok.....pozdrowienia jak zwykle zostawiam,zdjecie pierwsze to moja interpretacja Nowego Roku,drugie kwiatowa kompozycja  w naszej  starenkiej kuchni,a trzecie..piekna stara widokówka z czasów które uwielbiam:):)

10 komentarzy:

 1. My compliments for your blog and pictures included,I invite you in my photoblog "photosphera".

  CLICK PHOTOSPHERA

  Greetings from Italy

  Marlow

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Bellisimo :) I znow w tle ta piekna akordeonowa melodia ...Zdrowia ,Szczescia i spelnienia kolejnych marzen zycze Ci w tym Nowym 2011 Roku :) Ja mysle ,ze nasz los jest tam gdzies zapisany w gwiazdach :) Ano - zobaczymy co nam w tym roku przyniesie ? Pozdrawiam Cie serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy z nas ma jakieś przemyślenia na nowy rok.Wspominamy co było,myślimy co będzie:)na pewno będzie spotkanie w Krakowie na którym już na pewno porozmawiamy:))))Mój rok będzie lepszy od tego co minął,ja w to wierzę,a wiara góry przenosi:))
  Tobie kochana życzę pięknych marzeń które się spełnią:)))
  Fajną muzyczkę masz na blogu:)))pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Thank you for visiting the "photosphera" I wish you a good 2011, hello darling

  OdpowiedzUsuń
 5. Droga Bello! Niech ten Now Rok przyniesie Ci same wspaniałości, spełnienie ukrytych marzeń, radość, szczęście i mnóstwo powodów do dumy i satysfakcji! Ściskam i pozdrawiam serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego NAJ! w Nowym Roku....

  OdpowiedzUsuń
 7. Ummmm .... CUUDOOWNNY KLIMAT , chłonę całą sobą te wszystkie wspaniałości . Dziękuję za odwiedziny mojego bloga i zapraszam do siebie , licząc po cichutku na Twoje zaglądanie Bellisimo.
  W tym szczególnym , bo zaledwie drugim dniu Nowego Roku, życzę Cudownych , Ciepłych i Tylko Dobrych chwil i oby Twoje pragnienia spełniły się , jak zawsze , oby oczekiwanie nie trwało miesiące , czy lata , ale jedną chwilkę , taką magiczną....
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 8. I'm glad you visited "Travelnews", good and beautiful girl!

  A kiss

  OdpowiedzUsuń
 9. Ivo J like these pictures.kiss from Poland:):):)

  OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń