Translate

poniedziałek, 8 listopada 2010

Każdy nosi w sercu...

 Kuchnia z białą porcelaną..suszone bukiety,tak miało być...

 Wielki kredens w moich marzeniach przeobraził się w realny...:):)

Łazienka...chciałam aby właśnie takie klimaty w niej zamieszkały:) Tapeta w salonie położona rękami pani domu:),piec metrów biegania na drabinie:):)

KAZDY NOSI W SERCU obraz swojego domu.Dom to odzwierciedlenie nas samych.,chyba nie ma takiej możliwości,abyśmy zamieszkali we wnętrzu które nie będzie nam odpowiadało.Od kiedy pamiętam..moje miejsce na Ziemi mialo być wysokie,z antycznymi meblami.,dom pachnący pastą do podłogi,ozdobiony  koronkami,bukietami suszonych kwiatów z białą porcelaną....Juz jeden miałam w rodzinnym mieście,dopieszczony przez lata w każdym calu.Dziś los pozwolił nam zamieszkać w grodzie Wawelskiego smoka:) i znów cieszy mnie,tworzenie naszego nowego miejsca na Ziemi...pozdrawiam cieplutko:)

7 komentarzy:

 1. Dom bardzo gustowny i dopracowany w każddym detalu. Widać miłość, jaką obdarowujesz swój dom.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie u Ciebie Bella...pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekne uwilas sobie gniazdko, najwazniejsze aby nam samym sie podobalo.
  Ja tez mam wyobrazenia o swoim wymarzonym miejscu.
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie urządziłaś Bella swoje gniazdko,jestem oczarowana.Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz absolutną rację co do stylu domu o którym się marzy i urządza każdego dnia:)Dlatego nie wyobrażam sobie np:zatrudniania dekoratora do meblowania domu,żeby mi ktoś mówił gdzie mam jeśc,spac..itp.Mój dom to moja dusza.To co czuję w każdym czasie i tak jak ja zmieniał swoje oblicze.Kiedyś był młodzieżowy,teraz nabiera spokoju,jak ja.pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Stworzyłaś cudne miejsce! Ja też mam podobne marzenia. Jak na razie dopieszczam swój malutki pokoik. Ale wszystko przede mną. :)

  OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń