Translate

niedziela, 5 września 2010

Ślub na niby:)


Jeszcze jakieś zdiecia z planu dorwałam:) juz nie mogę doczekać sie tego odcinka:)

3 komentarze:

  1. "cudowna para" tak jak pisałam na Twoim drugim blogu , postać , którą gra Twoja córka jest nasza ulubioną z całego serialu........piękna dziewczyna....a modeling to skryta pasja mojej córki.....tylko nie wiem od czego zacząć , jak ją mądrze pokierować.....

    OdpowiedzUsuń
  2. Bellisima , dziękuję Ci za tak szybki odzew, my mieszkamy od każdego dużego miasta co najmniej 200 km, wiem że łączyło by się to z wyjazdami. Próbowałam jej robić zdjęcia sama, nawet wysyłała gdzieś na konkursy , miła wtedy 13 lat i chyba jej uroda była za dziecinna , muszę zrobić jej sesje u dobrego fotografa, obecnie kończy 15 lat ale jeszcze nosi aparat na zęby więc trochę ma nienaturalne usta, jest wysoka 173 cm.....zobaczymy . Tylko czasami się zastanawiam czy to może ja twierdzę ze się nadaje bo jak wiadomo dla każdej z nas nasze córki najpiękniejsze. Najlepiej jakby ocenił jej urodę ktoś "niezależny". Jeżeli zechcesz mi pomóc , chętnie usłyszałabym opinie na jej temat od Ciebie, bo masz rozeznanie w tych "sprawach" co Ty na to ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam dla Ciebie kilka zdjęć do oceny, tylko nie wiem na na jaki adres mailowy wysłać? Czekam na info w moich komentarzach. Pozdrawiam Pati :))))

    OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń